09397356816

مقدماتی

مقدماتس
seo 1

سئو مقدماتی

اگر سایت شما تازه تاسیس است و یا تازه شروع به فعالیت در زمینه کاری خود کرده این و بودجه زیادی برای شروع کار سئو خود ندارید این پلن برای شما مناسب تر است. با استفاده از این پلن میتوانید برای سایت خود اقدامات مقدماتی همانند تحقیق کلمات کلیدی و بررسی رقبای خود را داشته باشید. این پلن شامل گزینه های لینک سازی داخله و سئو داخلی و خارجی سایت شما هم خواهد شد. سایت شما به صورت ماهانه بررسی خواهد شد و گزارش به خدمت شما ارسال خواهد شد.

امکانات سئو مقدماتی مستر سئو وب

serch

تحقیق کلمات کلیدی

اولین و مهم ترین قدم برای سئو تحقوق کلمات کلیدیست. کلمات کلیدی مختص به بیزنس شما با سختی زیر 20 بررسی خواهد شد و بهترین آن‌ها برای سایت شما انتخاب می‌شوند.

boolean-search

پیشنهاد ۵ کلمه کلیدی

به علاوه کلمات کلیدی انتخاب شده شما پس از تحقیق 5 کلمه کلیدی مرتبط و پر بازدید برای بیزنس شما پیشنهاد خواهد شد.

آنالیز رقبا

بررسی کامل رقبا از نظر سئو

دانستن اینکه رقبای شما در چه مرحبه ای از پیشرفت سئو هستند لازمه شروع اقدامات سئو پس از تحقیق کلمات کلیدی است. در این پلن رقبای شما به خوبی بررسی خواهند شد.

پیاده سازی تکنیک های سئو(Seo) توسط متخصصین مستر سئو وب

سئو on-page

پس از بررسی رقبا اقدامات سئو شروع خواهد شد. این اقدامات شامل مراحلی است که اولین مرحبه آن همان سئو on-page یا داخلی است. در این مراحل متا دیسکریپشن، عنوان صفحه و دیگر لازمه های این مرحله انجام خواهد شد.

se-o

سئو off-page

در کنار اقدامات سئو داخلی دومین مورد سئو خارجی برای سایت شماست. یکی از کانال هایی که میتوانید برای سئو خارجی خود استفاده کنید کانال های شبکه های اجتماعی است.

link

لینک سازی داخلی

در کنار تولید محتوا برای سایت خود نیاز به این دارین که تمامی صفحات مهم سایت خود را درست به گوگل معرفی کنید. برای این کار حتما حتما باید بانش کافی داشته باشید تا به مشکل نخورید. در این پلن سعی کردیم به خوبی لینک سازی داخلی سایت شما را انجام دهیم.

سئو on-page

سئو تکنیکال

سرعت سایت، نقشه صفحه های سایت، حل مشکات کرال و… این موارد لازمه های بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جست و جو است. در پلن سئو مقداماتی سعی می‌کنیم این استاندارد ها را در سایت شما پیاده سازی کنیم.

se-arch

بررسی و آنالیز سایت به صورت ماهانه

در زمان انجامی تمامی این اقدامات برروی سایت شما به طور منظم ماهی یک بار سایت شما از نظر پیشرفت سئو آنالیز خواهد شد و بخش هایی که نیاز به رفع مشکل دارند رسد می‌شود و در ماه بعدی حل خواهند شد.

نمونه کار سئو مقدماتی مستر سئو وب

مفتخر شدیم با شما مشتریان گرامی همکاری داشته باشیم! در ادامه نمونه کارهای سئو مقدماتی بر اساس جایگاه گوگل قرار داده شده است.

WhatsApp Image 2021 06 24 at 23.49.38

فروشگاه اینترنتی سی سی باکسز فعال در زمینه محصولات مراقبت از پوست و آرایشی است که مفتخریم سئو سایت این شرکت بر عهده مجموعه مسترسئو وب است. در ادامه به برخی از کلمات کلیدی که در صفحه اول گوگل هستند اشاره خواهیم کرد.

پلن قیمتی سئو مقدماتی مستر سئو وب

سئو مقدماتی

  • تحقیق کلمه کلیدی با سختی زیر ۲۰
  • پیشنهاد ۵ کلمه کلیدی
  • بررسی کامل رقبا از نظر سئو
  • سئو on-page و off-page
  • لینک سازی داخلی
  • سئو تکنیکال
  • نقد و بررسی محصول
  • بررسی و آنالیز سایت به صورت ماهانه
پیشرفته

فرم درخواست مشاوره سئو مقدماتی مستر سئو وب